Katılımcı Listesi

151 Başvuru değerlendirilmiş ve aşağıda isimleri bulunan öğretmenlerimiz projemizin katılımcıları olarak seçilmiştir.  Başvuru yapan tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

 1. Cansu Harman
 2. Tezcihan Çalı
 3. Aylin Atik
 4. Ayşe Dağ
 5. Buket Özdemir Koç
 6. Hakan Güney
 7. Gülşah Katı
 8. Çiğdem Keleş
 9. Başak Şen
 10. Habibe Doğa Bayraktar
 11. Hürrem Tavlı Ala
 12. Münevver Yeşildal
 13. Selda Kolukısa
 14. Abdulkadir Özkan
 15. Pelin Erçin Fahracı
 16. Leman Şen
 17. Gülnaz Yeleser
 18. Emine Özer Pirinçci
 19. Funda Adana Arıkan
 20. Suat Cömert
 21. Hale Yörük
 22. Elif Kafalı
 23. Yasemin Akşit
 24. Gamze Ülker Sırmalı
 25. Birgül Bozkurt

 

  • Ebru ŞAHİN on Haziran 25, 2018 at 5:19 pm
  • Cevapla

  Çok üzüldüm secilmedigime . Şuan etwinning de” bahcedeyim gelsene ” isimli bir projeyi tamamladık ortak okullar ile ve ulusal kalite etiketi için başvuru yapacaktık. Bu eğitimden sonra başvuru yapmayı düşünüyordum. Projeyle de çok bağlantılı. Kapalı alanlar yerine sınıf dışı okul bahçelerinde eğitim programımızdaki etkinlikleri uyguladık. Dersleri sınıf dışına taşıdık. Gözlemlerimin sonucu sınıf dışında çocukların daha mutlu, daha istekli ve aktif katılım sağladıkları idi. Umarim bu eğitim tekrarlanır. Ve secim neye göre yapıldı acaba bilgi verebilir mısınız?

  1. MErhaba,
   Gec cevapladıgımız için üzgünüm. Secim niyet mektupları ve daha once böyle bir projede yer alma durumuna göre degerlendirildi.
   Ayrıca izmir ili icinde olma temel kriterdi. Egitimin daha genis kapsamda yapılması planlanıyor. Sizinle bu konuda iletişime gecilecektir. Size yardımcı olabilecegimiz bir konu olursa lütfen iletişime gecin. Calısmalarınızda basarılar dileriz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.